יום ראשון, 26 בפברואר 2012

איך מתחילים את השינוי ?צעד קטן מתחת לבית


זהו די נמאסתם עליי !! כמה פרסומים,כמה עלונים המבשרים על מבצעים על קורנפלקס  ו3  פסטות ב 10ש"ח, על מספרה חדשה וחוברות פרסום שכתובה בהן כתבה אחת ואלף פרסומות.
אני חושבת שהגיעו מים עד נפש !!!חוק הספאם לא נוגע כנראה לתיבות הדואר הנראות לעין.
אנחנו גרים בבניין במרכז העיר ומאוד נוח לחלק אצלנו ניירות בלי סוף. עד שאני מגיעה לחשבונות שלי אני צריכה לפלס את דרכי.לא שזה רע ..
כל כך קשה לראות את הניירות נשלחים לפח ללא המשכיות, כן יש לנו לפחות פח לכל ערמות הניירות הללו. לא סתם קוראים לדואר זה 'דואר זבל 'כי הוא ישר הולך לזבל.בתקווה בפח של הניירות.
שלחתי מייל לקבלת פח למיחזור נייר ומחכה לתשובה.
בינתיים הכנתי מדבקה שמבקשת שאני לא מעוניינת בפרסום בתיבה שלי.

לא רוצים דואר זבל !!תודה, משפ' כהן.

אני כנראה לא הצרכנית הטובה ביותר לכל המפרסמים ואני שונאת בזבוז ואוהבת גלגול נשמות .אני מאמינה שכל כל חומר יש המשכיות מסוימת ,טוב זה לנושא אחר ...
אני מוכנה לוותר על זכותי לדעת מתי המבצע הבא  ולמנוע כריתות העצים  ופליטת גזי חממה נוספים.אני כן דוגלת בלבקר בחנויות פרטיות ומכולות שכונתיות אבל הדרך להגיע אליי היא לא דרך ערמות נייר .
 תראו גם אני ,בתחילת דרכי המקצועית (לא משנה שיוצאים לדרך עצמאית לא לימדו אותנו שצריך לשווק )  חילקתי גלויות בתיבות הדואר בחיפה. נהינתי לחלק אותן בעצמי, גם בשביל הכושר וגם לאנרגיה, היתה התכוונות אישית לכל תיבה :))
אז האינטרנט לא היה חזק בפרסום עבור עסקים קטנים אבל עכשיו ...
במחשבה ראשונה, האינטרנט הוא די אקולוגי -חוסכים בניידים ואפילו בסמסים, כבר לא עובדים עם פליירים -הכל במייל אפילו ספרים קוראים באינטרנט.
הטכנולוגיה שומרת  על כדור הארץ :פחות ניירות, פחות בזבוז דלק (אפשר להזמין אוכל /בגדים דרך האינרטנט )
מצד שני יש יותר קרינה אלקטרומגנטית, יותר חוטי חשמל,תשתיות .
אז אני כבר לא יודעת אם באמת זה אקולוגי...אבל מה ,מאוד מאוד שימושי ונוח !!!

נראה לכמה זמן יתייחסו לבקשתי  ומקווה להיפטר מהניירות זבל .

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

תגובות